Na český trh dorazila konkurenční značka mobilních WC

Od října uvedla do prodeje firma Vlastimil Zelený ‒ START mobilní toaletu značky Armal. Ve své kategorii představuje cenově nejvýhodnější řešení.

Brtnice 2. 10. 2019 - odkaz na článek

Češi nepodporují vládní výhody pro zaměstnance z Ukrajiny, pracující cizinci jim ale nevadí

Nadpoloviční většina populace je proti vládnímu plánu na zdvojnásobení pracovních povolení pro Ukrajince, tři čtvrtiny lidí pak nesouhlasí s tím, aby ukrajinští zaměstnanci měli oproti tuzemcům vyšší zaručenou, ukázal průzkum agentury STEM/MARK.

Praha 5. 8. 2019 - odkaz na článek

V novém bytovém domě ve Ždírci ohřívá vodu sluneční energie

Nový bytový dům s celkem deseti byty investorovi předala firma Vlastimil Zelený ‒ START. Stavba vyrostla za čtrnáct měsíců a vyšla na více než jednadvacet milionů korun

Ždírec 10. 7. 2019 - odkaz na článek

Naše firma předala rekonstruovanou budovu přednímu dodavateli autoprůmyslu

Tým firmy Vlastimil Zelený ‒ START předal v Praze firmě Valeo rekonstruovanou budovu pro vývojové prostředí THS (thermal systems). Celá rekonstrukce trvala 17 měsíců, v nové hale bude laboratorní zázemí pro 30 vývojových inženýrů.

Praha 27. 6. 2019 - odkaz na článek

České stavebnictví ohrožuje nedostatek zahraničního cementu

Už dvakrát v letošním roce vyletěla nahoru cena cementu dodávaného ze zahraničí. Dodací lhůty se mnohonásobně prodlužují. Nejvíce se s nedostatkem potýkají v severních Čechách a na Moravě. Na vině je stavební boom v Německu a Polsku.

Brtnice 13. 6. 2019 - odkaz na článek

Brtnice zve na sobotní výstavu malé lesní a zemědělské techniky

Den otevřených dveří pořádá příští sobotu firma Vlastimil Zelený – START. Veřejnosti otevře jindy nepřístupné prostory nové servisní dílny a v rámci výstavy malé lesní a zahradní techniky Stihl a traktorů Seco nebude chybět ani atraktivní program pro rodiny s dětmi.

Brtnice 7. 6. 2019 - odkaz na článek